Backstreet Boys tvrdí, že už dospěli

15. prosince 2009 v 12:00 | ©SweetyMole |  Rozhovory
Backstreet Boys v devadesátých letech dobyli nejedno náctileté srdce. Svůj první návrat ohlásili už v roce 2005. Dopadlo to neslavně. Letos se kapela, která vystoupí v pondělí v O2 areně, vrací podruhé s novou deskou This is Us. Ta ukázala, jak se dá potopit další pokus o znovuvzkříšení. S členem skupiny Howiem jsme si popovídali nejen o jejich nové desce.


Jak se dá nový materiál na This is Us porovnat s klasikou Backstreet Boys z devadesátých let?
Tohle album jde víc než naše dvě předchozí desky do popu a r'n'b. Je to tak trochu návrat k počátkům naší kariéry. Myslíme, že přesně tohle od nás naši fanoušci očekávají. Podle mě je to ten správný zvuk Backstreet Boys.

Byl návrat ke kořenům vaším záměrem?
Přestože máme obě předchozí alba moc rádi, cítili jsme, že to pro kapelu není to pravé. Byla spíš rokovější. Na CD jsme s nimi neměli problém, ale při živém hraní to už moc nefungovalo. Nebyla to taneční hudba a publikum se při nich tolik nebavilo. Takže jsme se rozhodli vrátit k našemu původnímu stylu.

Jak se od té doby změnily vaše životy?
Za ta léta jsme se toho hodně naučili a posunuli jsme se dál. Náš styl se sice nemění, ale naše životy ano. Dospěli jsme.

Prorazili jste jako teenageři. Jak jste ten náhlý úspěch zvládli?
Abych byl upřímný, úspěch se nedostavil tak rychle. Posluchačům to tak možná přijde, ale pro nás to tak náhlé nebylo. Společně jsme makali přes rok a půl, než jsme poprvé zabodovali v hitparádě.

Kevin už v kapele není. Chybí vám?
Samozřejmě, postrádáme ho. Býval důležitou součástí kapely a pro nás navždy zůstane "backstreetboy". Před pár týdny jsem se s ním potkal, navštívil mě a moji rodinu a pozdravil mého malého synka. Kevin si chtěl najít vlastní cestu a my jsme to respektovali. Už také založil rodinu a stal se otcem. Stále nás sice podporuje, ale pracuje už na vlastní kariéře.

Jaké to je, být členem chlapecké kapely a jet na turné jako otec?
Náš život se od počátků kapely dost změnil. Nemyslím už jen na sebe, ale i na rodinu. A musím mezi tím najít rovnováhu. Ale pocity na turné jsou pořád stejné. Hudbu mám stále stejně rád a rodina mě podporuje, akceptují můj životní styl.

Když nejste zrovna s kapelou, co děláte?
Jsem s rodinou nebo pomáhám dalším hudebníkům jako producent. Pracuju také na sólové desce. Měla by vyjít příští rok.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Brige Brige | Web | 15. prosince 2009 v 12:10 | Reagovat

howie už takyy?:D

2 Bara Bara | Web | 15. prosince 2009 v 12:15 | Reagovat

Cast o Kevovi je nejlepsi xD  :D

3 Nausy Nausy | Web | 15. prosince 2009 v 17:39 | Reagovat

konečně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama