Poděkování

4. srpna 2010 v 13:39 | © SweetyMole |  Backstreet Boys
PODĚKOVÁNÍ

Při psaní této knihy jsem měl štěstí na pomoc tolika různých lidí ze všech částí Ameriky, že je bohužel nemožné je všechny jmenovat. Někteří z nich si však zaslouží zvláštní poděkování.
    Rád bych poděkoval v Lexingtonu Alicii z Porter Memorial Church, kde to všechno začalo; Daveovi a Chrisi Cawoodovým za jejich čas a fotografie; Benu McNeesovi, Davidovi Blantonovi a všem Brianovým učitelům. V Irvinu: díky Dwainovi a Deně Riddellovým; Shawnu Jonesovi, Christi Oreové, Hoover Nieceovi a Ritě Durbinové, Andymu a Cindy Sigmonovým z Cathedral Domain. V Organdu: Gregu Carswellovi, Dirkovi Donahue, Gershi Morningstarovi a Scottu Hoekstraovi za jeho ochotu. Také bych rád poděkoval British Airways za jejich nepostradatelnou pomoc při dopravě.
    Pomoci se mi dostalo od mnoha lidí z produkce Backstreet Boys, zvláště pak Nicoly Peltzové, Boba Fischettiho, cestovní manažerky Niny Buetiové a především od Denis McLeanové, skvělé Mama všech turné.
    Zvláštní poděkování patří členům skupiny - AJ, Howiemu, Nickovi, Kevinovi a Brianovi za jejich otevřenost a upřímnost. Vy si zasloužíte to nejlepší. Dalším, komu patří můj dík, je tvrdohlavý Lou Pearlman, který mě přesvědčil, abych začal psát tento skvělý příběh.
    Uznání patří i Adrianu Singtonovi a mé editorce v Boxtree Clare Hultonové, již ukázali neochvějnou víru v tuto knihu daleko dřív, než většina lidí vůbec slyšela o nějakých Backstreet Boys. Upřímný dík mému agentovi Jonathanu Kloudovi za jeho práci a cenné rady.
    Z osobního hlediska bych rád poděkoval celé své rodině za jejich stálou podporu ve všem.

Rob McGibbon, 7.dubna 1997
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellin~ka Bellin~ka | Web | 4. srpna 2010 v 13:49 | Reagovat

ahoj na blogu mám párty aa prave prebieha tipovačka ak chceš zapoj sa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama