Srpen 2010

Přesměrování!

17. srpna 2010 v 23:18 | © SweetyMole |  Site News
xc0w3t
Taak dámy a pánové je to tady :D
KOnečně je nová stránka hotová a já se asi už hodinu snažil udělat aspoň tu první stránku a musim říct že je to docela sranda :D Jen bych se vás chtěla zeptat kdo chce s novou stránkou spřátelit :) Kdo by chtěl zůstat tak se napište tady pod článek a nebo do shoutboardu na nové stránce :) Tady to bude vypadat ještě chvilku takhle ale až bude nová stránka nějak normáně v provozu že budou fungovat i některý sekce tak tady bude jenom už článek o přesměrování stránky :)
Tak se mějte a já jdu makat :)


Upřesnění =)

14. srpna 2010 v 12:10 | © SweetyMole |  Site News
796b1e34162744
Tak po dlouhé době se vám zase ozývám :D
Chtěla bych vám říct co se tady vlastně dějě :D Konečně jsem se rozhodla a budu přesouvat stránku na novou adresu a tou je www.bsbheaven.4fan.cz :D Doufám že se vám to aspon trochu líbí a že tam budete chodit stejně často jako sem :D Ohledně častých dotazů na jazyk jsem se rozhodla že stránka zůstane v češtině :D Ale budu se snažit psát hodně spisovně aby si to zahraniční kolegové mohli překládat přes google kdyby se jim zachtělo jelikož nebudu kamarádit jen s českými stránkami :D Design na hlavní stránku už bude skoro hotový a na nový design na galerii už je taky na cestě a to díky úžasné Hild, která na tom usilovně pracuje :D Ale jelikož jsem v ohledu profi stránek nováček tak mi to bude asi trochu dýl trvat než se se vším pořádně naučím :D
Časem třeba pokud bude čas, nálada a chuť tak bych si zakoupila nějakou českou doménu a třeba to rozjela poněkud oficiálně ale to ještě nevím :D Tak co bych vám ještě řekla :D Jo zítra odjíždím na chalupu a budu tam až do čtvrtka tak mě tady nečekejte :D Ale rozhodně až se vrátím tak budu asi nahrávat screeny na galerii jelikož už od středy mám nový notebook a e to naprostý zlatíčko :D Úplně ho miluju nejvíc na světě :D Kdo by se chtěl podívat jak vypadá tak je to Asus Pro5Did-SX128v :D
Tak to je asi už všechno :D Tak se tady mějte a nebojte se že byste nevěděli že se stránka přestěhovala :D Když vám to nenapíšu na blog tak tady bude přesměrovaná stránka :D
Mějte se a užijte si poslední týdny prázdnin :)

Důležité!! Čtěte!!

9. srpna 2010 v 11:06 | © SweetyMole |  Site News
15wjlnb
Ahojky =)
Tak jsem po víkendu zase tady =) Víkend byl sice deštivej ale s Brige sme si to dost užili =D Trochu sme tam probírali naše stránky a já se tak rozhodla že bych taky přešla na ten web co má ona.. Sice budu začínat od začátku ale vždycky jsem snila o něčem profesionálnim a teď bych toho mohla docílit =) Jediný problém je že mě nenapadá žádné jméno stránky.. Backstreet world je sice hezký ale připadá mi to neoriginální takže kdyby někdo z vás kdo sem chodí měl nějaký nápad na název stránky tak mi ho určitě napište ať mam nějakou inspiraci =)

2.8. 2010 - 8.8. 2010

9. srpna 2010 v 11:03 | © SweetyMole |  Návštěvnost
vidvzk
Pondeli: 17
Utery: 16
Streda: 32
Ctvrtek: 41
Patek: 23
Sobota: 27
Nedele: 23

Celkem: 179

Trochu nižší než minule ale to nevadí =)26.7. 2010 - 1.8. 2010

9. srpna 2010 v 11:02 | © SweetyMole |  Návštěvnost
xc0w3t
Pondeli: 23
Utery: 72
Streda: 54
Ctvrtek: 57
Patek: 24
Sobota: 16
Nedele: 32

Celkem: 278

Sem koukala že jsem zapoměla dát návštěvnost z minulého týdne tak jí dávám dodatečně a hned po ní přijde aktuální návštěvnost =)

Tapeta pro BabyJane

7. srpna 2010 v 9:58 | © SweetyMole |  Moje Kecy
Tak Baby mě poprosila abych jí udělala tapetu tak jsem teda zkusila něco splácat dohromady =D Tak mi jenom řekni jestli líbí nebo ne =DVolný Design

7. srpna 2010 v 9:37 | © SweetyMole |  Site News
Tak jsem ve čtvrtek vyrobila takovej menší design =D Původně jsem myslela že bude pro Baby ale t řikala že nepotřebuje tak ho nabízím někomu z vás =) Když se bude někomu líbit tak se ozvěte =)
1.7. - Diplom za Filmovou soutěž =)

5. srpna 2010 v 13:50 | © SweetyMole |  Pro mě
Tak jsem zase jednou dostala nějaký ten diplom =D Tentokrát za druhé místo ve filmové soutěži, kde jsem byla s filmem Avatar =)2. Lhář Dopey

5. srpna 2010 v 13:46 | © SweetyMole |  Backstreet Boys
LHÁŘ DOPEY

Byla sobota 1. srpna a Alex či AJ, jak ho dnes známe, byl první na Gloriině seznamu. Byl pozván na 12.30 a následovat ho měl Tony Donetti ve 2.30. z promo-fotek bylo jasné, že jsou oba tmaví, hezcí, a navíc mají už nespočet zkušeností jako zpěváci, tanečníci a herci. Gloria i Lou měli jasné tušení, že tito dva by mohli být ti praví. A to se potvrdilo.
    AJ přišel se svou matkou Denise, která svého syna doprovázela ke všem konkurzům. Oba už slyšeli o Lou Pearlmanovi, o jeho bohatství, letecké společnosti, a když odbočili na hlavní cestu k jeho krásnému domu, bylo jim jasné, že žádná z historek o jeho úspěchu nebyla přehnaná. I když ne příliš nápadný, je to přece jenom dům se čtyřmi ložnicemi a taktéž dva Rolls Royců a dlouhá limuzína před domem o něčem svědčí. (Louův třetí rolls je vždy v New Yorku v jeho dalším domě.) Alexovi a Denise bylo záhy jasné, že jestliže tenhle člověk chce založit skupinu, rozhodně má na to peníze.


Backstreet Boys - Rob McGibbon

4. srpna 2010 v 13:44 | © SweetyMole

=> Úvod <==> 3. Duch Donetti <=

=> 4. Slzy dětské hvězdy <=

=> 5. Harmonie ve zkušebně <=

=> 6. Pódium v kopcích <=

=> 7. Kluk z kostelního sboru <=

=> 8. Síla v A Cappella <=

=> 9. Správný čas na rozjezd <=

=> 10. Zlaté cesty <=

=> O autorovi <=

1. Věřit svému snu

4. srpna 2010 v 13:43 | © SweetyMole |  Backstreet Boys
VĚŘIT SVÉMU SNU

Lou Pearlman má jedno heslo, které shrnuje celou jeho životní filozofii: Když o tom můžeš snít, můžeš to i dokázat.
    S takovým názorem přistupoval ke všemu už od chlapeckých let. Kdykoli toužil něco udělat, svou cestu si našel, navzdory všem překážkám, rizikům či pochybám. Tato neochvějná víra v sebe sama mu pomohla k cestě od pokorných začátků až k postavení, jež mu jako hlavě mezinárodního obchodního kolosu zajišťuje milionové příjmy.
    Ale co je důležitější, Louova zarputilost pomohla ukovat osud pěti mladých chlapců a změnit jejich nejodvážnější sny o slávě v oslňující realitu - Backstreet Boys.
    Všechno začalo každodenními úvahami v létě 1989, kdy Lou sedával v luxusním bytě svého bratrance s výhledem na newyorský Central Park. Jeho bratranec není obyčejný člověk. Jmenuje se Art Garfunkel, polovina legendárního dua Simon and Garfunkel, které mělo v šedesátých a sedmdesátých letech mnoho hitů, jako například proslulý Bridge Over Troubled Water. Artova matka a Louův otec byli sourozenci a jejich rodiny si byli vždy blízké.
    Lou je o dvanáct let mladší než Art a jako mladík s nadšením sledoval, jak se z jeho bratrance stává hudební symbol. Blízkost úspěchu a uznání, jež se Artovi dostalo, zapálilo v Louovi hlubokou vášeň k hudbě a vzrušujícímu světu rock-and-rollu, která už nikdy nepohasla.

Úvod

4. srpna 2010 v 13:41 | © SweetyMole |  Backstreet Boys
ÚVOD

Práce na této knize začíná v Lexingtonu v Kentucky, kde jsem se vydal po dětských stopách Briana Littrella a Kevina Richardsona. Odtud jsem přesídlil do Irvinu, divokého kentuckého venkova, abych pátral po detailech Kevinových časů, jež strávil v Cathedral Domain, v jeho domově v kopcích. Moje další cesta vedla do Organda na Floridě, kde jsem se pídil po dětských osudech AJ McLeana, Howieho Dorougha a Nicka Cartera. Ve všech těchto místech jsem absolvoval desítky rozhovorů s blízkými dětskými přáteli všech chlapců, s jejich profesory, s prvními učiteli zpěvu i s jejich prvními láskami, abych pronikl hlouběji do všech stránek jejich životů. Pátral jsem po klíčových lidech, kteří chlapcům pomohli předtím, než byli slavní, stejně jako po původních členech skupiny, kteří odešli. Všechen můj výzkum byl do té doby jakousi neoficiální biografií. Než jsem potkal Lou Pearlmana.
    Lou je milionář, byznysmen a tvůrce Backstreet Boys: on je objevil, podpořil v jejich začátcích a nakonec, navzdory všem pochybám, z nich udělal hvězdy. Také dnes ve svých dvaačtyřiceti, je Lou považován za šestého člena skupiny. Byl tak uchvácen hloubkou mého pátrání, že mě jednou při večeři v Organdu požádal, abych napsal oficiální biografii, čímž odstartoval druhou fázi psaní této knihy.
    V únoru 1997 jsem odjel do Belgie a do Švédska, abych sledoval Backstreet Boys při jejich evropském turné. Viděl jsem každou dimenzi jejich života lamačů mladých srdcí. Měl jsem možnost být s nimi, když odpočívali v zákulisí, v hotelu, na cestách, a především jim být nablízku při jejich koncertech a zakusit atmosféru fanouškovské mánie, jež roste každý den a v celém světě. Během této doby jsem s chlapci velmi často mluvil. Otevřeně se mi svěřovali se svými dětskými vzpomínkami, se smutnými zkušenostmi, s dojmy z prvních vystoupení, z těžkých časů, kdy se snažili prosadit, i s nynějšími zkušenostmi ze života hvězd.
    Tato kniha je mimo jiné výsledkem těchto rozhovorů. Díky dvěma rozdílným dimenzím průzkumu je bezpochyby jedinou biografií, jež nabízí celý příběh této skupiny. Je to detailní a upřímné shrnutí cesty pěti chlapců z různého, i obskurního prostředí k hvězdným výškám slávy. Začíná památným dnem v New Yorku, kdy Lou Pearlman dostal ten nápad založit skupinu…

Poděkování

4. srpna 2010 v 13:39 | © SweetyMole |  Backstreet Boys
PODĚKOVÁNÍ

Při psaní této knihy jsem měl štěstí na pomoc tolika různých lidí ze všech částí Ameriky, že je bohužel nemožné je všechny jmenovat. Někteří z nich si však zaslouží zvláštní poděkování.
    Rád bych poděkoval v Lexingtonu Alicii z Porter Memorial Church, kde to všechno začalo; Daveovi a Chrisi Cawoodovým za jejich čas a fotografie; Benu McNeesovi, Davidovi Blantonovi a všem Brianovým učitelům. V Irvinu: díky Dwainovi a Deně Riddellovým; Shawnu Jonesovi, Christi Oreové, Hoover Nieceovi a Ritě Durbinové, Andymu a Cindy Sigmonovým z Cathedral Domain. V Organdu: Gregu Carswellovi, Dirkovi Donahue, Gershi Morningstarovi a Scottu Hoekstraovi za jeho ochotu. Také bych rád poděkoval British Airways za jejich nepostradatelnou pomoc při dopravě.
    Pomoci se mi dostalo od mnoha lidí z produkce Backstreet Boys, zvláště pak Nicoly Peltzové, Boba Fischettiho, cestovní manažerky Niny Buetiové a především od Denis McLeanové, skvělé Mama všech turné.
    Zvláštní poděkování patří členům skupiny - AJ, Howiemu, Nickovi, Kevinovi a Brianovi za jejich otevřenost a upřímnost. Vy si zasloužíte to nejlepší. Dalším, komu patří můj dík, je tvrdohlavý Lou Pearlman, který mě přesvědčil, abych začal psát tento skvělý příběh.
    Uznání patří i Adrianu Singtonovi a mé editorce v Boxtree Clare Hultonové, již ukázali neochvějnou víru v tuto knihu daleko dřív, než většina lidí vůbec slyšela o nějakých Backstreet Boys. Upřímný dík mému agentovi Jonathanu Kloudovi za jeho práci a cenné rady.
    Z osobního hlediska bych rád poděkoval celé své rodině za jejich stálou podporu ve všem.

Rob McGibbon, 7.dubna 1997

Zase zpátky!!

4. srpna 2010 v 13:30 | © SweetyMole |  Moje Kecy
f8ad0644456863
Ahojky!!
Tak jsem zase tady =D Já vím že jste asi nepostřehly ani že jsem tu nebyla, ale v pondělí ráno se náš modem odporoučel do věčných lovišť a teprve dneska přišel novej =) Tak snad teď už to bude v pohodě =) Jinak když jsem byla bez netu tak jsem zase začala opisovat knížku o Backstreetech od Roba McGibbona takže sem dám další kapitolu až bude hotová aby ti kdo jí nemají nebo se rozhodují si jí koupit mohli přečíst =)
A ještě jsem si včera trochu hrála a vyrobila tohle:Tak co si o tom myslíte? =)

Lauren Twitter 0.01

1. srpna 2010 v 10:56 | © SweetyMole |  Nick Twitter
Tak teď twitterovala i Lauren a vypadá to že pejska budou mít dohromady =D Ale je vážně moc kouzelnej =)

"Mám nové miminko"
"I have a new baby!"


Thanks: WeirdWorld

Novinky o Nickově albu

1. srpna 2010 v 10:09 | © SweetyMole |  Nick News
Nick_Set_2_Ava_1
Taakže jsem malinko zapátrala a našla další informace o připravovaném albu, které má mít na svědomí Nick =)
Šeptá se že by snad už mělo být skoro kompletní a podle toho co jsem četla na tom Nick usilovně pracuje pokaždé když má trochu volného času =) Píšničky, které se určitě objeví na albu jsou tyto:
Everything Will Be Ok
Pass Me The Rock
Prisnor
Scream
Relax

Nick se podílel na psaní všech pěti písniček =)
První zprávy, které se týkaly data vydání alba odhadovali T¨tak listopad tohoto roku. Pak se to prodloužilo do konce tohoto roku a nakonec to zřejmě bude až příští rok jelikož kluci jsou hrozně zaměstnáni takže asi Nickovo album vyjde společně s tím Brianovým, který radši informace o něm tají =D

Thanks to Emilia

!Kopíruj jen se zdrojem!

Nick Twitter 0.01

1. srpna 2010 v 9:54 | © SweetyMole |  Nick Twitter
Nick včera twitteroval a poslal fotku sebe a hrozně sladkýho pejska =D Byhc to tak typla že si asi pořídil tohohle mrňouse =D

"Pes mých snů
"The dog of my dreams"